Úložný box pod posteľ 200 cm, dub sonoma
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál a farba
- Dekor dreva: Dub sonoma
- Konštrukcia: MDF, borovicové drevo
- Doplnkové materiály: Drevotrieska, preglejka, sololit
Rozmery
- Šírka: 200 cm
- Výška vrátane koliesok: 17 cm
- Hĺbka: 57 cm
Vyhotovenie
- Praktický úložný box s kolieskami pod posteľ
- Pridá úložný priestor v interiéri, bez toho aby zabral voľné miesto
- Jednoduché a praktické riešenie úložného priestoru
Balenie obsahuje
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololitové dosky na dno boxu
- 2x spojovacie lišty na dno
- 1x ľavý bok boxu
- 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Materiál: | Drevo, MDF, Sololit |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 10,65 kg |
| Lak: | Áno |
| Výška: | 17 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.