Úložný box pod posteľ ELISA 200 cm, dub sonoma
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Borovicové drevo
- MDF
Rozmery
- Šírka: 200 cm
- Výška vrátane koliesok: 18 cm
- Hĺbka: 57 cm
Balenie úložného boxu obsahuje
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololitové dosky na dno boxu
- 2x spojovacie lišty pre spojenie sololitových dosiek
- 1x stredová doska pre pevné spojenie sololitových dosiek dna boxu
- 1x ľavý bok boxu
- 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Materiál: | Drevo, Sololit |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 12,55 kg |
| Lak: | Áno |
| Výška: | 18 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.