Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do U SEVIO 311x145 cm, fľaškovozelená + 2 vankúšiky ZDARMA Cosmic 190
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Vyhotovenie: Rohová, pohovka do U
- Veľkosť: Nad 300 cm
- Farba: Fľaškovozelená
- Poťah: Cosmic 190
Materiál pohovky
- Materiál poťahu: Velur
- Zloženie poťahu: 100% polyester
- Odolnosť proti opotrebeniu (Martindale): 50 000 cyklov
- Typ sedáku: Vlnité pružiny a čalúnická pena
- Typ peny: T30 (stredne tvrdá)
- Konštrukcia: Masívne drevo a drevotrieska
Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %)
- Šírka: 311 cm
- Hĺbka: 145 cm
- Výška: 82 cm
- Šírka sedáku: 265 cm
- Výška sedu: 43 cm
- Výška nožičiek: 5 cm
- Plocha na spanie: 140 x 200 cm
- Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto
- Hmotnosť: 110 kg (brutto)
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky
- Opierne vankúše so zapínaním na zips (4 ks), plnené drvenou PU penou
- 2 malé dekoratívne vankúšiky so zapínaním na zips
- Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená
- Dodávané v demonte
- Poznámka: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie
Lôžková úprava
- Rozkladanie: Áno
- Rozmer lôžka: 140 x 200 cm
- Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami
Tkanina Cosmic
Tkanina Cosmic je štrukturálny velur zo 100% polyesteru, ktorý spája luxusný vzhľad s vysokou odolnosťou pre každodenné používanie. Vďaka gramáži 240 g/m² pôsobí pevne a kvalitne, zároveň je však príjemne jemná na dotyk. V teste opotrebenia Martindale dosahuje hodnotu 50 000 cyklov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre čalúnený nábytok do domácností s vyššou záťažou. Odolnosť proti žmolkovaniu 4/5 a svetelná stálosť 4/5 zaručujú, že si látka dlhodobo zachová svoj vzhľad aj farebnosť. Praktickou výhodou je tiež obmedzená absorpcia kvapalín, ktorá uľahčuje údržbu.
Cosmic je vhodná pre pohovky, rohové sedacie súpravy, kreslá aj dekoratívne doplnky. Vďaka svojej odolnosti je skvelou voľbou tiež do domácností s domácimi miláčikmi. Pre zachovanie krásneho vzhľadu odporúčame pravidelné vysávanie mäkkým nástavcom a rýchle odstránenie prípadných nečistôt vlhkou handričkou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| Farba: | Zelená |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Tvar: | Do U |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Hĺbka: | 145 cm |
| Hmotnosť: | 110 kg |
| Plocha na spanie pohovky: | 140 x 200 cm |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka: | 311 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Počet miest: | Viacmiestne |
| Šírka sedáku: | 265 cm |
| Výška nožičiek: | 5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.