Mentolová 3-miestna pohovka AMBER
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Látka: Linea 11 mentolová
- Drevo: Buk
Rozmery
- Šírka: 180 cm
- Hĺbka sedadla: 55 cm
- Hĺbka celková: 75 cm
- Výška sedadla: 43,5 cm
- Výška: 90 cm
- Výška nožičiek: 24 cm
Vyhotovenie
- Dodávané v demonte.
Zútulnite si domácnosť pohovkami v škandinávskom štýle. Dvojmiestne a trojmiestne pohovky sú ideálne do malých bytov, kde šetria priestor. Jedná sa o najúspornejšie riešenie oddychovej zóny v domove. Pohovky nie sú dominantou iba obývacích izieb, hodia sa do kancelárií alebo detských izieb. Celkový dojem podčiarkne na dotyk príjemný povrch pohovky. Trendom posledných rokov je zamatovo jemné čalúnenie alebo typicky rebrovaný menčester. Nechajte sa hýčkať a relaxujte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohovky |
|---|---|
| Farba: | Mentolová |
| Dekor dreva: | Buk |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nosnosť: | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úložný priestor: | Bez úložného priestoru |
| Hĺbka: | 75 cm |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania |
| Šírka: | 180 cm |
| Veľkosť: | Trojmiestne |
| Výška: | 90 cm |
| Výška sedu: | 43,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.