AKCIA Čierna zamatová stolička COMO s čiernymi nohami II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál stoličky
- Zamatová tkanina: Čierna
- Kov: Matná čierna
Rozmery stoličky
- Šírka: 44,5 cm
- Šírka sedáku: 44 cm
- Hĺbka: 50,5 cm
- Hĺbka sedenia: 38 cm
- Výška: 87,5 cm
- Výška sedenia: 48 cm
- Nosnosť: 110 kg
Štýl spájajúci jednoduché tvary a vysokú funkčnosť. Stavte na striedmé doplnky, jemnú paletu farieb a prírodné materiály. Skvelými doplnkami do škandinávskej jedálne sú stálezelené rastliny, farebné prestieranie a veľké kovové lampy. Škandinávsky interiér sa nezaobíde bez veľkých okien a osvetlenia, ktoré zaručí svetlo aj počas krátkych dní. Čierna jedálenská stolička Como dokonale zapadne do jedálne inšpirovanej škandinávskymi krajinami. Jednoduché prešívanie a čierne nohy zlaďte so stolom s kovovými prvkami. Výborné vyzerajú rôzne farby stoličiek pri jednom stole. Nebojte sa zmeny.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| Farba: | Zelená |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová tkanina |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Vzhľad: | Klasická |
| Hĺbka: | 50,5 cm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Otočná: | Nie |
| Šírka: | 44,5 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 87,5 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.