Posteľ SOFIA 80 x 200 cm, dub lanýž
Podrobný popis
Materiál
- Prvotriedna nábytková drevotriesková doska
Farba
- Dekor dub lanýž
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 85 cm
- Vnútorná šírka: 80 cm
- Výška čela pri hlave: 80 cm
- Výška čela pri nohách: 41 cm
- Výška roštu od podlahy: 29,5 cm
- Hrúbka dosky: 1,8 cm
- Nosnosť: 120 kg
Vyhotovenie
- Moderný a nadčasový dizajn
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži
- Jednoduchá montáž
- Dekorácie nie sú súčasťou
- V cene produktu je vždy zahrnutá posteľ, rošt a matrac v závislosti od varianty, ktorú si zvolíte
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnica
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Cena: | Do 130€ |
| Dekor dreva: | Dub hľuzovka |
| Hmotnosť: | 24,1 kg, 40,7 kg, 42,8 kg, 32,9 kg, 39,2 kg, 42,85 kg, 44,95 kg, 37,1 kg, 29,3 kg, 29,85 kg, 35,05 kg, 27,7 kg |
| Lak: | Ne |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Izby |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 80 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 204,5 cm |
| Vonkajšia šírka: | 85 cm |
| Výška čela pri hlave: | 80,5 cm |
| Výška čela pri nohách: | 42,5 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 33,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.