Posteľ SOFIA 90 x 200 cm, biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Prvotriedna nábytková drevotriesková doska
Farba
- Biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 95 cm
- Vnútorná šírka: 90 cm
- Výška čela pri hlave: 80 cm
- Výška čela pri nohách: 41 cm
- Výška roštu od podlahy: 29,5 cm
- Hrúbka dosky: 1,8 cm
- Nosnosť: 120 kg
Vyhotovenie
- Moderný a nadčasový dizajn
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž
- Jednoduchá montáž
- Dekorácie nie sú súčasťou
- V cene produktu je vždy zahrnutá posteľ, rošt a matrac v závislosti od zvolenej varianty
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnica
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba: | Biela |
| Cena: | Do 130€ |
| Hmotnosť: | 24,1 kg, 40,7 kg, 42,8 kg, 32,9 kg, 39,2 kg, 42,85 kg, 44,95 kg, 37,1 kg, 29,3 kg, 29,85 kg, 35,05 kg, 27,7 kg |
| Lak: | Ne |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Izby |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 90 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 95 cm |
| Výška čela pri hlave: | 80 cm |
| Výška čela pri nohách: | 41 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 29,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.