Svetlosivá jedálenská stolička LIBRA
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Tkanina: svetlosivá
- Kov: imitácia dreva
Rozmery (+/- 1 cm)
- Hĺbka: 54,5 cm
- Šírka: 44,5 cm
- Výška: 87 cm
- Výška sedu: 48,5 cm
- Šírka sedáku: 44 cm
- Hĺbka sedu: 40 cm
- Hmotnosť: 4,2 kg
- Nosnosť: 110 kg
Vyhotovenie
- Moderná čalúnená jedálenská stolička
- Pohodlný sedák s decentným prešívaním
- Pevné kovové nohy
- Dodávané v demonte
Štýlová jedáleň plná pokoja
Neutrálne farby sú skvelým základom pre každý interiér. Kombináciou jemných tónov s výraznejším prvkom vytvoríte harmonický a vyvážený priestor. Inšpirujte sa škandinávskym štýlom, ktorý prepája prírodné materiály, svetlo a funkčnosť. Sivá čalúnená stolička Libra sa stane elegantným doplnkom vašej jedálne – stačí ju skombinovať so svetlým dreveným stolom a doplniť o prírodné dekorácie, napríklad ľanové kvetináče s bylinkami. Vznikne tak praktické a príjemné miesto pre každodenné chvíle pohody.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332093298 |
| Farba: | Sivá |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Materiál sedáku: | Čalúnené |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Sady: | Kusové |
| Vzhľad: | Klasická |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 54,5 cm |
| Otočná: | Nie |
| Šírka: | 44,5 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 87 cm |
| Výška sedu: | 48,5 cm |
| Tvar opierky: | Rovná |
| Vzhľad opierky: | Plná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.