Záhradný set KATO ISLAND - 2 stoličky a polkruhový stôl, čierny
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál stola
- Doska: Tvrdené sklo
- Kov: Čierny, práškovo lakovaný
Materiál stoličiek
- Polypropylén: Čierna
Rozmery stola (+/- 0,5 cm)
- Šírka dosky stola: 70 cm
- Hĺbka hornej časti: 40 cm
- Výška: 68,5 cm
- Hrúbka skla: 4 mm
- Hmotnosť: 4,8 kg
Rozmery stoličiek
- Šírka: 54 cm
- Šírka sedadla: 30 - 46 cm
- Šírka operadla: 52,5 cm
- Hĺbka: 55 cm
- Hĺbka sedu: 41 cm
- Výška: 82,5 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška operadla: 39 cm
- Nosnosť: 120 kg
- Výška od zeme k opierkam: 65 cm
Vyhotovenie
- Spojovací zvar stola je viditeľný na ráme stola
- Perfektne sa hodí na balkón, terasu, verandu, altánok alebo akékoľvek iné miesto v záhrade
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné zostavy |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Materiál dosky: | Tvrdené sklo |
| Materiál nôh: | Kov |
| Typ: | Jedálenský |
| Hĺbka stola: | 40 cm |
| Hĺbka stoličky: | 55 cm |
| Rozkladanie: | Pevné |
| Šírka stola: | 70 cm |
| Šírka stoličky: | 54 cm |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška stola: | 68,5 cm |
| Výška stoličky: | 82,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.