Záhradný set TREGO ISLAND - 4 stoličky s podrúčkami a okrúhly stôl ø 90 cm, modrá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Stoličky: polypropylén - modrá
- Stôl: kov - čierna
- Doska: tvrdené sklo
Rozmery stoličky
- Šírka operadla: 42 cm
- Šírka sedadla: 40 cm
- Celková hĺbka: 52 cm
- Výška: 80 cm
- Výška sedenia: 45 cm
- Výška podrúčky od zeme: 64 cm
- Celková šírka podrúčok: 55 cm
- Vnútorný rozostup podrúčok vpredu: 48 cm
- Vnútorný rozostup podrúčok vzadu: 47 cm
- Hmotnosť: 4,45 kg
- Nosnosť: 120 kg
Rozmery stola +/- 0,5 cm
- Priemer: 90 cm
- Výška: 70 cm
- Hrúbka skla: 4 mm
- Hmotnosť: 12,2 kg
Vyhotovenie
- Jedálenský set na záhradu pre 4 osoby
- Ľahká a vzdušná konštrukcia stoličiek
- Odnímateľné nohy stoličiek pre ľahké posezónne uskladnenie
- Stôl s kovovou konštrukciou a odolnou doskou z tvrdeného skla
- Plast nie je UV stabilný, stoličky odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením
- Dodávané v demonte
Záhradný jedálenský set je skvelou voľbou pre pohodlné stolovanie aj odpočinok na čerstvom vzduchu. Vďaka ľahkej konštrukcii sa ľahko premiestňuje a skvelo sa hodí na terasu, balkón aj záhradu. Praktické vyhotovenie oceníte pri rodinných obedoch, posedeniach s priateľmi aj pri každodennom relaxe počas teplých dní. Kombinácia odolných materiálov a vzdušného dizajnu prináša pohodlie, jednoduchú údržbu a moderný vzhľad vhodný do rôznych vonkajších priestorov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné zostavy |
|---|---|
| Farba: | Modrá, Čierna |
| Materiál dosky: | Tvrdené sklo |
| Otočné: | Nie |
| Počet miest na sedenie: | Pre 4 osoby |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Sady: | Sady |
| Skladanie: | Stohovateľné |
| Typ: | Sedacia |
| Umiestnenie: | Interiérové, Vonkajší |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka stoličky: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 31,5 kg |
| Materiál stola: | Kov |
| Materiál stoličky: | Plast |
| Nosnosť stoličky: | 120 kg |
| Priemer stola: | 90 cm |
| Šírka stoličky: | 42 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška stola: | 70 cm |
| Výška stoličky: | 80 cm |
| Polohovateľnosť: | Pevné |
| Štýl: | Moderný |
| Vzhľad opierky: | Perforovaná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.