Ratanová pohovka KASKO XL
Podrobný popis
Materiál
- Syntetický ratan (Prírodná)
- Oceľ (Čierna)
- Látka (Sivá)
Rozmery
- Šírka: 120 cm
- Hĺbka: 70 cm
- Výška: 96 cm
- Výška sedu: 45 cm
Prevedenie
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné pohovky |
|---|---|
| EAN: | 2010001183518 |
| Farba: | Sivá, Čierna |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál sedáku: | Látka, Ratan |
| Nosnosť: | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
| Rozmery pohovky: | 120 x 70 x 96 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.