Úložný box pod postel 150 cm borovice
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozměry
| Šířka | 150 cm |
| Výška (včetně koleček) | 17 cm |
| Hloubka | 57 cm |
Návod k úložnému boxu
Sestavení úložného boxu není žádná věda! Chcete se podívat co vás čeká? Níže si můžete prohlédnout kompletní návod k sestavení. Není se čeho bát.
Balení úložného boxu obsahuje:
- 1x přední čelo boxu
- 1x zadní čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovací lišta na spojení sololitů dna boxu
- 1x levý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod ke složení
- Záruka 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné boxy pod posteľ |
|---|---|
| EAN: | 8596605016901 |
| Dekor dreva: | Borovica |
| Materiál: | Drevo, Sololit |
| Dĺžka: | 150 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 9,05 kg |
| Lak: | Áno |
| Výška: | 17 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.