TV stolík ZEN 160 cm s nástennou poličkou, dekor orech/čierny mramor
Podrobný popis
Materiál
- MDF
Farba
- Dekor orech
- Dekor čierny mramor
- Zlaté úchytky
Rozmery TV stolíka
- Šírka: 160 cm
- Hĺbka: 29,5 cm
- Celková výška: 48 cm
- Hmotnosť brutto: 28,2 kg
Rozmery poličky
- Celková šírka: 120 cm
- Výška: 14,5 cm
Vyhotovenie
- 2 zásuvky
- 1 veľká polica
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777586805 |
| Farba: | Čierna |
| Dekor dreva: | Orech |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | S policou, So skrinkami, Otvorený úložný priestor |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 29,5 cm |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 48 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.