TV stolík SOLE 90 cm, dub sonoma
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF
- Drevené skrutkovacie nohy
Farba
- Dekor dub sonoma
Rozmery
- Šírka: 90 cm
- Hĺbka: 30 cm
- Celková výška: 44 cm
- Výška stolíka bez nožičiek: 26 cm
- Výška nožičiek: 14 cm
- Šírka zásuvky: 60 cm
- Hmotnosť brutto: 8 kg
Vyhotovenie
- Otvorený úložný priestor
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777586751 |
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | S nožičkami |
| Úložný priestor: | Otvorený úložný priestor |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 44 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.