TV stolík PIENA 160 cm, antracitový
Podrobný popis
Materiál
- MDF
- Kovové úchytky
- Plastové nohy
Farba
- Antracitová
- Čierna (úchytky, nohy)
Rozmery
- Šírka: 160 cm
- Hĺbka: 35 cm
- Celková výška: 47 cm
- Výška nožičiek: 15 cm
- Výška zásuvky: 28 cm
- Šírka zásuvky: 52 cm
- Počet nožičiek: 5 ks
- Rozmer úchytky: 6,5 x 5,5 cm
- Hmotnosť brutto: 30 kg
Vyhotovenie
- 3 zásuvky
- 1 polica
- S úchytkami
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777585938 |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Plast, Kov, MDF |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | So skrinkami, Otvorený úložný priestor |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 47 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.