TV stolík MIYA 150 cm s nástennou policou, antracitový
Podrobný popis
Materiál
- MDF
Farba
- Antracitová
Rozmery TV stolíka
- Šírka: 150 cm
- Hĺbka: 30 cm
- Celková výška: 44 cm
- Výška nožičiek: 15 cm
- Hmotnosť brutto: 30 kg
Rozmery police
- Celková šírka: 150 cm
- Výška: 18 cm
Vyhotovenie
- 3 zásuvky
- 1 veľká polica
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777585891 |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | S policou, So skrinkami |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 44 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.