TV stolík DOLCE 180 cm, biela
Podrobný popis
Materiál
- MDF
Farba
- Biela s miernym leskom
Rozmery
- Šírka: 180 cm
- Hĺbka: 30 cm
- Celková výška: 50 cm
- Výška stolíka bez podstavca: 40 cm
- Výška podstavca: 10 cm
- Šírka podstavca: 160 cm
- Hmotnosť brutto: 30 kg
Vyhotovenie
- 3 zásuvky
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777586836 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Lesklý |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Bez nožičiek |
| Úložný priestor: | So skrinkami |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 50 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.