TV stolík CLARA 160 cm s nástennou policou, zafírový dub/čierny mramor
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF
- Kovový podstavec
Farba
- Dekor zafírový dub
- Čierny podstavec
- Dekor čierny mramor
Rozmery TV stolíka
- Šírka: 160 cm
- Hĺbka: 32 cm
- Celková výška s podstavcom: 54,5 cm
- Výška stolíka bez podstavca: 34 cm
- Šírka kovového podstavca: 136 cm
- Hĺbka kovového podstavca: 32 cm
- Výška kovového podstavca: 20,5 cm
- Rozmer trubky kovového podstavca: 2 x 2 cm
- Hmotnosť brutto: 25 kg
Rozmery police
- Celková šírka:
- Výška:
Vyhotovenie
- 2 zásuvky
- Otvorený úložný priestor
- 1 polica
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777585983 |
| Dekor dreva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Lesklý |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | S policou, So skrinkami |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 54,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.