TV stolík CAROL 160 cm, biela/zlatá
Podrobný popis
Materiál
- MDF
- Kovové úchytky
- Plastové nohy
Farba
- Biela s miernym leskom
- Zlatá
Rozmery
- Šírka: 160 cm
- Hĺbka: 32 cm
- Celková výška: 49 cm
- Výška nožičiek: 21 cm
- Šírka zásuvky: 40 cm
- Počet nožičiek: 5 ks
- Rozmer úchytky: 6,5 x 5,5 cm
- Hmotnosť brutto: 29 kg
Vyhotovenie
- 3 zásuvky
- 1 polica
- S úchytkami
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 0755777586003 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Plast, Kov, MDF |
| Povrch: | Lesklý |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | So skrinkami, Otvorený úložný priestor |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 49 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.