TV stolík BALANCE 150 cm s dvoma nástennými policami, biela/zlatá
Podrobný popis
Materiál
- MDF
Farba
- Biela
- Zlatá
Rozmery TV stolíka
- Šírka: 150 cm
- Hĺbka: 30 cm
- Celková výška: 48 cm
- Výška nožičiek: 15,5 cm
- Hmotnosť brutto: 30 kg
Rozmery police
- Celková šírka:
- Výška:
Vyhotovenie
- 3 zásuvky
- 2 police
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Lesklý |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | S policou, So skrinkami |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 48 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.