TV stolík ALVIN 135 cm, biela/zlatá
Podrobný popis
Materiál
- MDF
Farba
- Biela s miernym leskom
- Zlatá (hrany stolíka)
Rozmery
- Šírka: 135 cm
- Hĺbka: 35 cm
- Celková výška: 44 cm
- Výška stolíka bez podstavca: 34 cm
- Výška podstavca: 10 cm
- Hmotnosť brutto: 27 kg
Vyhotovenie
- 2 zásuvky
- Elegantné zlaté prúžky
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Materiál: | MDF |
| Povrch: | Lesklý |
| Tvar: | Úzke |
| Typ ukotvenia: | Bez nožičiek |
| Úložný priestor: | So skrinkami |
| Zatváranie: | S dvierkami |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Šírka: | 135 cm |
| Výška: | 44 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.