Svetlosivý RTV stolík ASENSIO 1
Podrobný popis
Materiál
- Laminovaná drevotriesková doska
- Polypropylén
- MDF
- Kov
Rozmery
- Šírka: 180 cm
- Hĺbka: 42 cm
- Výška: 57 cm
- Hmotnosť: 33 kg
Prevedenie
- 2 skrinky
- Otvorený úložný priestor
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky |
|---|---|
| EAN: | 2010001194538 |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Kov, Lamino, MDF |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | So skrinkou, Otvorený úložný priestor |
| Držiak na televíziu: | Nie |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.