Viacúčelový úložný taburet OTTOMAN, tmavosivý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF (stredne hustá drevovláknitá doska)
- Penová výplň
- Ľanová tkanina
Farba
- Tmavosivá
Rozmery celkové
- Šírka: 76 cm
- Hĺbka: 38 cm
- Výška: 38 cm
- Vnútorný rozmer: 73 x 33 x 33,5 cm
- Nosnosť: 300 kg
- Hmotnosť: 6,6 kg
Prevedenie
- Úložný priestor - 80 litrov
- Možnosť jednoduchého zloženia
- Viacúčelové využitie (úložný box, taburet, podnožka, odkladací stolík,...)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Taburety |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | MDF, Čalúnická pena |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nosnosť: | 300 kg |
| Tvar: | Hranatý |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 38 cm |
| Šírka: | 76 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.