Čierny jedálenský stôl s doskou v dekore dub CROSS 180x90
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Prírodná dyha: Dub
- Kov: Čierna
Rozmery
- Šírka: 180 cm
- Hĺbka: 90 cm
- Výška: 78 cm
- Nosnosť: 50 kg
- Hmotnosť: 47,5 kg
Istota a harmónia. Jemná paleta farieb v kombinácii s masívnym drevom, kovom či sklom vnesie do priestoru pokoj a vôňu prírody. Štýl inšpirovaný škandinávskymi krajinami si obľúbite pre jeho jednoduchosť, čistotu a ľahkosť. Bývanie v škandinávskom štýle je vzdušné a plné svetla. Objavte detail prírodnej dyhy na jedálenskom stole Cross 180 x 90 cm s čiernymi nohami. Originálne tvarované nohy spoločne s dubovou doskou vnesú do jedálne škandinávsku eleganciu. Stoličky vo výraznej farbe budú dominantou miestnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stoly bez rozkladania |
|---|---|
| EAN: | 05901477284342 |
| Farba: | Čierna |
| Dekor dreva: | Dub |
| Materiál dosky: | Lamino |
| Materiál nôh: | Kov |
| Počet miest na sedenie: | Pre 8 a viac osôb |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Tvar nôh: | Prekrížené |
| Hĺbka: | 90 cm |
| Hrúbka stolovej dosky: | 38 mm |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania, Pevné |
| Šírka: | 180 cm |
| Veľkosť: | Veľká |
| Výška: | 78 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.