Jedálenský stôl s doskou v dekore dub BRANDO 120(160)x80, rozkladací
Podrobný popis
Materiál stola
- MDF + prírodná dyha: Dub
- Drevo: Dub
Rozmery stola
- Šírka: 120-160 cm
- Hĺbka: 80 cm
- Výška: 75 cm
- Hmotnosť: 28,5 kg
- Nosnosť: 75 kg
Na dosiahnutie rovnováhy medzi funkčnosťou, moderným vzhľadom a pohodlím spája škandinávsky dizajn radu charakteristík. Medzi najzákladnejšie patrí jemná paleta farieb, prírodné materiály, precízne spracovanie alebo sporadické doplnky. Škandinávsky štýl vnese do priestoru energiu, svetlo a ľahkosť. Na dosiahnutie rovnováhy doplňte neutrálné farby o výrazný akcent, skvele vyzerá meď alebo trendy horčicová. Veľké jedálne vybavte nábytkom s čistými líniami. Skvelým kúskom sa stane jedálenský stôl Brando v dekore dubu s možnosťou rozloženia. Nebojte sa ani doplnkov z prírodných pletenín, ľanu či kože.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozkladacie stoly |
|---|---|
| EAN: | 05901477277818 |
| Dekor dreva: | Dub |
| Materiál dosky: | Prírodná dyha, MDF |
| Materiál nôh: | Drevo |
| Nosnosť: | 75 kg |
| Počet miest na sedenie: | Pre 8 osôb |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Tvar nôh: | Klasické |
| Dĺžka: | 120 - 160 cm |
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 75 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.