Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
Podrobný popis
Materiál
- Masívne borovicové drevo
- Textília
Rozmery (výrobná tolerancia 0,5%)
- Rozmer roštu: 90 x 200 cm
- Priečny rez laty: 1,85 x 5,8 cm
- Počet latí: 12
- Nosnosť: 110 kg na osobu
Vyhotovenie
- Pevný latkový rošt vhodný do všetkých postelí
- Rošt možno použiť pre všetky typy matracov
- Latky sú spojené textilnou páskou pre správne rozloženie
- Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti rošt zrolovať
- Latky sú predvŕtané pre jednoduché upevnenie k rámu postele
- Vrúty pre upevnenie nie sú súčasťou balenia
- V prípade prasknutia latky garantujeme jej bezplatnú výmenu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rošty |
|---|---|
| EAN: | 8596605016581 |
| Nosnosť: | 110 kg na osobu |
| Hĺbka: | 200 cm |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Šírka: | 90 cm |
| Typ roštu: | Latkový |
| Vhodné pre: | Ženy, Mužov |
| Počet latiek: | 12 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.