Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L TAVERO 251x140 cm, tmavozelená Poso 14
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Vyhotovenie: Rohová, pohovka do L
- Varianta rohu: Univerzálny
- Veľkosť: Pohovka do 230 cm
- Farba: Tmavozelená
- Poťah: Poso 14
Materiál pohovky
- Materiál poťahu: Manšestr (Velúr)
- Zloženie poťahu: 90% polyester, 10% nylon
- Odolnosť proti odreniu (Martindale): 35 000 cyklov
- Typ sedáku: Čalúnická pena
- Typ peny: PUR T30 (stredne tvrdá)
- Hrúbka peny v sedáku: 6 cm
- Materiál nôžičiek: Plast
- Konštrukcia: Masívne drevo, drevotriesková doska
Rozmery pohovky (tolerancia ± 3 %)
- Šírka: 251 cm
- Hĺbka: 140 cm
- Výška: 88 cm / 67 cm
- Výška sedu: 39 cm
- Šírka sedacej časti: 201 cm
- Šírka otomanu: 70 cm
- Hĺbka sedáku: 50 cm / 110 cm
- Hĺbka sedáku bez vankúšov: 70 cm / 130 cm
- Výška vankúšov: 47 cm
- Výška nôžičiek: 4,5 cm
- Plocha na spanie: 130 x 200 cm
- Nosnosť pohovky: 110 kg / 1 sedacie miesto
- Hmotnosť: 88 kg (brutto)
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Umiestnenie: Pod sedacou časťou pohovky
- Oporné vankúše z peny T18 (3 ks)
- Zadná časť sedacej súpravy je tiež čalúnená
- Pozn.: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie.
Lôžková úprava
- Rozkladanie na lôžko: Áno
- Rozmer lôžka: 130 x 200 cm
- Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami
Dodávané v demonte.
Poso
Plyšovo hebká látka Poso svojím vzhľadom pripomína manšestr. Jej jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnnická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je z 90% polyesteru a 10% nylonu o vysokej gramáži 350 g/m2.
Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov sa látka javí ako opotrebovaná. Čim je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35 000 cyklov. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov. Tkanina neobsahuje žiadne AZO farbivá ani DMF.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| Farba: | Zelená |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nosnosť: | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Tvar: | Rohové |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Hĺbka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 88 kg |
| Plocha na spanie pohovky: | 130 x 200 cm |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka: | 251 cm |
| Veľkosť: | Trojmiestne |
| Výška: | 88 cm |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Výška nožičiek: | 4,5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.