Krémová rozkladacia rohová pohovka MONORA, obojstranná
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad
- Vyhotovenie: Rohová, Pohovka do L
- Veľkosť: Pohovka 265 cm
- Farba: Krémová
- Varianta rohu: Univerzálny roh
- Poťah: Monolith 04
Pozn.: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie.
Materiál
- Materiál poťahu: Jemná a hladká velúrová tkanina Monolith s metalickými odleskami
- Vlastnosti poťahu: Vodoodpudivá úprava znižujúca absorpciu tekutín, ľahko čistiteľná tkanina
- Zloženie poťahu: 100% Polyester
- Typ peny: T30 polyuretán
- Typ sedáku: Penová výplň, vlnové pružiny
- Odolnosť proti odieraniu (Martindale): 100 000 cyklov
Rozmery
- Šírka celková: 265 cm
- Šírka sedáku: 233 cm
- Šírka otomanu: 110 cm
- Hĺbka: 89/183 cm
- Hĺbka sedu: 76 cm
- Výška: 83 cm
- Výška sedu: 42 cm
- Výška nožičiek: 3 cm
- Plocha na spanie: 130 x 230 cm
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Lôžková úprava: Áno
Lôžková úprava
- Rozkladanie do lôžka: Áno
- Typ rozkladania: Manuálne bez mechanizmu pre rozkladanie
Dodávané v demonte.
Monolith
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| Farba: | Krémová |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Tvar: | Rohové |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Hĺbka: | 89 cm, 183 cm |
| Plocha na spanie pohovky: | 230 x 130 cm |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka: | 265 cm |
| Veľkosť: | Trojmiestne |
| Výška: | 83 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška nožičiek: | 3 cm |
| Výška podrúčok: | 60 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.