Dizajnové kreslo CLOVER BREGO, horčicové
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Materiál poťahu: 100% polyester
- Gramáž poťahu: 280 g/m²
- Poťahová látka: BREGO 68
- Farba: Horčicová
- Odolnosť proti oderu (Martindale): 45 000 cyklov
Rozmery
- Šírka: 69 cm
- Šírka sedadla: 50 cm
- Hĺbka: 68 cm
- Hĺbka sedadla: 48 cm
- Výška: 71 cm
- Výška sedadla: 44 cm
- Hmotnosť: 14,5 kg
- Rozmer balenia: 72 x 72 x 51 cm
Vyhotovenie
- Jednoduchý minimalistický vzhľad
- Výrazná tkaná štruktúra
- Dodávané v demonte
BREGO
Poťahová látka Brego má výraznejšiu tkanú štruktúru, ktorá dodáva nábytku prirodzený a ľahko rustikálny vzhľad. Je vyrobená zo 100 % polyesteru, vďaka čomu je príjemná na dotyk a zároveň praktická pre každodenné používanie. Na kresle CLOVER BREGO pôsobí útulne a dodáva interiéru teplejší charakter.
Brego sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči oderu a pevnosťou vlákien, čo zaisťuje dlhú životnosť aj pri častom používaní. Látka má tiež dobrú stálosť farieb a je nenáročná na údržbu, takže je vhodná pre čalúnenie kresiel, pohoviek aj ďalšieho nábytku v domácnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Relaxačné kreslá |
|---|---|
| Farba: | Horčicová, Čierna |
| Materiál: | Čalúnené |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 68 cm |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania |
| Šírka: | 69 cm |
| Výška: | 71 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Hĺbka sedadla: | 48 cm |
| Šírka sedáku: | 50 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.