Biely zásuvkový kontajner na kolieskach JORDAN
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF: biela
- Plast: čierna
Rozmery
- Šírka: 37 cm
- Hĺbka: 41 cm
- Výška: 63 cm
- Hmotnosť: 21 kg
Vyhotovenie
- 6 zásuviek
- Plastové kolieska bez brzdných páčok
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| EAN: | 2010001153023 |
| Farba: | Biela |
| Kolieska: | Na kolieskach |
| Materiál: | Plast, MDF lakovaná |
| Tvar: | Rovný |
| Typ umiestnenia: | Na kolesách |
| Úložný priestor: | So zásuvkami |
| Hĺbka: | 41 cm |
| Šírka: | 37 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.