Bambusový šatníkový regál na kolieskach RANGO
Podrobný popis
Materiál
- Bambus
- Plast
Rozmery
- Šírka: 80 cm
- Hĺbka: 43 cm
- Výška: 163 cm
- Hmotnosť: 6,5 kg
Prevedenie
- 2 police
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predsieň |
|---|---|
| EAN: | 3560232606243 |
| Farba: | Béžová |
| Materiál: | Bambus |
| Úložný priestor: | Otvorený úložný priestor, S policami |
| Hĺbka: | 43 cm |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 163 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.