Saténová damašková obliečka na vankúš 70x90 biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% česaná mercerovaná bavlna
Farba
- Biela
Rozmery
- Šírka: 70 cm
- Dĺžka: 90 cm
Vyhotovenie
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Odporúčaná teplota prania (podľa štítka výrobcu)
- Zapínanie hotelová kapsa
- Balenie obsahuje 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Posteľné obliečky |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Cena: | Lacné do 15 € |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Gramáž: | 160 g/m2 |
| Odporúčaná teplota prania: | 90 °C |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Šírka: | 70 cm |
| Zapínanie: | hotelové vrecko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.