Kovový nočný stolík SACRAMENTO, čierny
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Oceľ: čierna
- Povrchová úprava: Epoxidový práškový náter
Rozmery
- Šírka: 40 cm
- Hĺbka: 40 cm
- Výška: 52 cm
- Nosnosť: 10 kg
Prevedenie
- 1 zásuvka
- Otvorený úložný priestor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| EAN: | 7340220809285 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Ocel |
| Typ ukotvenia: | Na nožičkách |
| Úložný priestor: | So zásuvkou, Otvorený úložný priestor |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.