Sivá komoda PRIMO s 8 zásuvkami
Podrobný popis
Materiál
- MDF doska 15 mm a 18 mm (sivá)
- Masívne drevo (dub)
Rozmery
- Šírka: 135 cm
- Hĺbka: 39 cm
- Výška: 89 cm
- Výška nôh: 21 cm
Prevedenie
- 8 zásuviek
- Nohy a úchyty z dubového masívu
- Dodávané v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Dekor dreva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nôh: | Drevo |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | Priame |
| Úložný priestor: | So zásuvkami |
| Zatváranie: | So zásuvkami |
| Hĺbka: | 39 cm |
| Počet zásuviek: | 8 |
| Šírka: | 135 cm |
| Úchytky: | S úchytkami |
| Výška: | 89 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.