Podsedák na stoličku OMBRE 38x38 cm, sivý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: Polybavlna
- Výplň: 100% polyuretánová penová výplň (molitán)
Farba
- Sivá
- Zelená
- Ružová
Rozmery
- Šírka: 38 cm
- Dĺžka: 38 cm
- Výška: 8 cm
- Hmotnosť: 0,545 kg
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prieniku chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebením nábytku
- Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
- Odporúčaná teplota prania 30 °C (dľa štítku výrobcu)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce, koberčeky a kožušiny |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| Farba: | Sivá |
| Materiál poťahu: | Polybavlna |
| Tvar: | Štvorcový |
| Dĺžka: | 38 cm |
| Hmotnosť: | 0,545 kg |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer: | 38 x 38 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Výplňový materiál: | Molitan |
| Výška: | 8 cm, Vysoká |
| Motív: | So vzorom |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.