Podsedák na stoličku LINGE BLUE 37x37 cm, modrý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% polyester
- Výplň: 100% polyuretánová penová výplň (molitan)
Farba
- Modrá
Rozmery
- Šírka: 37 cm
- Dĺžka: 37 cm
- Dĺžka šnúrok: 30/31 cm
- Výška: 2 cm
- Hmotnosť: 0,18 kg
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zaisťuje mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebením nábytku
- Vhodné aj pre vonkajšie použitie
- Neprať
- Nečistiť chemicky
- Nebieliť
- Nežehliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce, koberčeky a kožušiny |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| Farba: | Modrá |
| Materiál poťahu: | Polyester |
| Tvar: | Štvorcový |
| Dĺžka: | 37 cm |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer: | 37 x 37 cm |
| Šírka: | 37 cm |
| Výplňový materiál: | Molitan |
| Výška: | 2 cm, Nízká |
| Motív: | Jednofarebný |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.