Podsedák na stoličku COTTAGE 38x38 cm, vzorovaný
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% bavlna
- Výplň: 80% bavlna a 20% polyester
Farba
- Biela
- Čierna
- Zlatá
Rozmery
- Šírka: 38 cm
- Dĺžka: 38 cm
- Výška: 5 cm
- Hmotnosť: 0,545 kg
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na upevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prieniku chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebením nábytku
- Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
- Odporúčaná teplota prania 30 °C (podľa štítku výrobcu)
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
- Nebieliť
- Nežehliť
- Nečistiť chemicky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce, koberčeky a kožušiny |
|---|---|
| EAN: | 3210803698022 |
| Farba: | Farebná |
| Materiál poťahu: | 100% polyester |
| Tvar: | Štvorcový |
| Dĺžka: | 38 cm |
| Hmotnosť: | 0,545 kg |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer: | 38 x 38 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Výplňový materiál: | 80% bavlna | 20% polyester |
| Výška: | 5 cm, Nízká |
| Motív: | So vzorom |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.