Sivo-biele kancelárske kreslo AVOLA VELVET
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Sivo-biela
- Kov
- Plast
Rozmery
- Šírka: 47,5 cm
- Šírka sedadla: 47,5 cm
- Hĺbka: 55,5 cm
- Hĺbka sedu: 55,5 cm
- Výška: 73,5-84,5 cm
- Výška sedu: 41,5-53 cm
- Priemer koliesok: 5 cm
- Celková šírka koliesok: 5 cm
- Nosnosť: 110 kg
Prevedenie
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | 2322562936046 |
| Farba: | Biela, Sivá |
| Kolieska: | Na kolieskach |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová tkanina |
| Nastaviteľnosť: | Áno |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Otočné |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnené |
| Vzhľad: | Kancelárske |
| Hĺbka: | 55,5 cm |
| Výška sedu: | 41,5 - 53 cm |
| Materiál koliesok: | Guma, Plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.