Čierne kancelárske kreslo FLEXISEAT Q-118RC
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Materiál čalúnenia: membránová tkanina
- Plast
- Kov
Rozmery
- Šírka: 65 cm
- Výška: 114 - 124 cm
- Výška sedu: 47 - 57 cm
- Hĺbka celková: 64 cm
- Hĺbka sedadla: 44 cm
- Šírka sedadla: 45 cm
- Šírka opierky: 43 cm
- Hĺbka opierky na ruky: 26 cm
- Hmotnosť: 12 kg
Vyhotovenie
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoličky |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Kolieska: | Na kolieskach |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nastaviteľnosť: | Nastaviteľná |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Otočné: | Otočné |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Čalúnené |
| Vzhľad: | Kancelárske |
| Hĺbka: | 64 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Šírka: | 65 cm |
| Výška: | 114 - 124 cm |
| Výška sedu: | 47 - 57 cm |
| Hĺbka sedadla: | 44 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.