Sivá zamatová stolička LASE 454
Podrobný popis
Materiál stoličky
- Zamatová tkanina: Sivá
- Kov: Čierna
Rozmery stoličky
- Šírka: 46 cm
- Hĺbka: 55 cm
- Výška: 83 cm
- Výška sedu: 48 cm
Škandinávsky štýl je v interiéri veľmi obľúbený. Presvetlené miestnosti plné prírodných materiálov a rastlín sú praktické a útulné. Štýl inšpirovaný chladnými severskými krajinami mnohých prekvapí svojou ľahkosťou a hrejivosťou. Vneste severský ráz aj do vašej jedálne či kuchyne. Dodajte jej šmrnc a severskú eleganciu. Jedálenská stolička K454 so zamatovo hebkým čalúnením v sivej farbe sa stane dominantou priestoru. Zaujímavo tvarovaná stolička s kovovými nohami podčiarkne celkový vzhľad škandinávskej jedálne. Sivú stoličku K454 zlaďte s kovovým stolom a výraznejšími akcentmi napríklad v sýtej horčicovej farbe.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| EAN: | 2010001182092 |
| Farba: | Sivá, Čierna |
| Materiál nôh: | Oceľ |
| Materiál poťahu: | Zamatová tkanina |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnené |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Šírka: | 46 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 83 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.