Smaragdové jedálenské kreslo DABIR
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Látka: Smaragdová
- Drevo: Čierna
Rozmery
- Šírka: 58 cm
- Hĺbka: 60 cm
- Výška: 92 cm
- Výška sedu: 49 cm
- Hĺbka sedu: 41 cm
Prevedenie
- Dodávané v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Materiál nôh: | Drevo |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Poťah: | Čalúnené |
| Vzhľad: | Stoličkokreslo |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Šírka: | 58 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 92 cm |
| Výška sedu: | 49 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5.0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.