Froté plachta EXCLUSIVE tmavofialová 90x200 cm
Detailní popis produktu
Materiál
- 80% bavlna / 20% polyester
Farba
- Fialová
Rozmery
- 90 x 200 cm
- Gramáž materiálu: 190 g/m2
Prevedenie
- Doporučená teplota prania: 40 °C
- Plachta je napínacia
- Plachta s gumou
- V sušičke odporúčame sušiť na nízkej teplote
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Froté plachty |
|---|---|
| Farba: | Fialová |
| Gramáž: | 190 g/m2 |
| Napínacie: | Áno |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Optimálna výška matraca: | Do 20 cm |
| Prevedenie: | Napínacie, S gumou |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| S gumou: | Áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.