AKCIA Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná II. akosť PAROS 05
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál pohovky
- Rám: Drevotrieska, masívne drevo
- Poťah: Paros 05
- Farba poťahu: Svetlosivá
- Zloženie poťahu: 100% Polyester
- Materiál poťahu: Velúrová tkanina
- Odolnosť proti oderu (Martindale): 50 000
- Typ sedadla: Pérový výplň
- Typ peny: Polyuretánová pena T30
- Nožičky: Plast
Pohovka je potiahnutá Paros tkaninou s príjemnou textúrou a na dotyk s plyšovým pocitom, ktorá má vysokú odolnosť voči oderu. Sedadlá tvoria elastická polyuretánová pena, ktorá zabezpečí pohodlné sedenie. Konštrukcia je z pevnej drevotrieskovej dosky doplnená o masívne drevo.
Rozmery pohovky
- Vyhotovenie: Rohová sedacia súprava
- Roh: Univerzálny
- Šírka: 220 cm
- Hĺbka: 140 cm
- Výška: 85 cm
- Výška sedu: 37 cm
- Hĺbka sedu: 71 cm
- Plocha na spanie: 130 x 200 cm
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno (pod sedacou časťou pohovky)
- Úprava na spanie: Áno
- Voľné oporné vankúše: 3 ks
- Dekoračné vankúšiky: 2 ks
Dodávané v demonte.
Pozn.: Dekór drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie.
Paros
Na dotyk príjemná textília Paros patrí medzi plyšové látky s pravidelnou štruktúrou. Vyrobená je zo 100% polyesteru, ktorý látke dodáva odolnosť a pevnosť. Zametový povrch sa ľahko čistí pomocou špeciálnych prípravkov na čalúnený nábytok. Pre svoje funkčné vlastnosti sa využíva ako čalúnická textília na kreslá, čalúnené postele alebo sedacie súpravy. Dôležitým parametrom používanej tkaniny je jej pevnosť a odolnosť voči oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov je látka opotrebovaná. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Paros sa pýši číslom 50.000 cyklov. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20.000 cyklov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nosnosť: | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Tvar: | Rohové |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Hĺbka: | 140 cm |
| Plocha na spanie pohovky: | 130 x 200 cm |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka: | 220 cm |
| Veľkosť: | Trojmiestne |
| Výška: | 85 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Hĺbka sedadla: | 71 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.