AKCIA Rozkladacia sedacia súprava do U LIVARO 305x140 cm, tmavosivá II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Vyhotovenie: Rohová, Pohovka do U
- Veľkosť: Pohovka nad 270 cm
- Farba: Svetlosivá
- Poťah: Monolith 92
Materiál pohovky
- Materiál poťahu: Jemná a hladká velúrová tkanina Monolith s metalickými odleskami
- Vlastnosti poťahu: Vodoodpudivá úprava znižujúca absorpciu tekutín, ľahko čistiteľná tkanina
- Zloženie poťahu: 100% Polyester
- Odolnosť voči opotrebovaniu (Martindale): 100 000 cyklov
- Typ sedadla: Vlnitá pružina a čalúnická pena
- Typ peny: T30 (stredne tvrdá)
- Konštrukcia: Masívne drevo, drevotriesková doska
Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3%)
- Šírka: 305 cm
- Hĺbka: 140 cm
- Výška: 88 cm / 67 cm
- Šírka sedadla: 271 cm
- Výška sedu: 39 cm
- Hĺbka sedadla: 50 cm / 110 cm
- Výška nožičiek: 2,5 cm
- Šírka podrúčok: 17 cm
- Plocha na spanie: 130 x 270 cm
- Nosnosť pohovky: 110 kg / 1 sedacie miesto
- Hmotnosť: 107 kg brutto
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Umiestnenie: Pod sedaciou časťou pohovky
- Oporné vankúše so zapínaním na zips (4 ks) vyplnené drvenou PU penou
- Zadná časť sedacej súpravy je tiež čalúnená
- Pozn: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie.
Lôžková úprava
- Rozkladanie do lôžka: Áno
- Rozmer lôžka: 130 x 270 cm
- Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami
Dodávané v demonte.
Látka Monolith sa vďaka svojmu hladkému povrchu prirovnáva k zamatu s jemným leskom. Pre svoje jedinečné vlastnosti ako je pevnosť, odolnosť a vysoká mäkkosť sa využíva ako čalúnická tkanina. Výhodou textílie Monolith je odolnosť voči žmolkovaniu a svetlu. Počas pôsobenia prirodzeného svetla farby výrazne nemenia svoj vzhľad. Zamätovo mäkký Monolith je vyrobený zo 100% polyesteru o vyššej gramáži, ktorý pokryvá špeciálna ochranná vrstva. Tá vytvára hydrofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje okamžitému presiaknutiu tekutín. Ihneď po znečistení tekutinou odporúčame odsávať papierovou utierkou. K čisteniu používajte iba špeciálne prostriedky pre čalúnený nábytok.
Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť voči opotrebeniu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov sa prejaví opotrebenie látky. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Počet cyklov látky Monolith je takmer 100.000. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20.000 cyklov.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Tvar: | Do U |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Pravý roh, Ľavý roh, Univerzálny roh |
| Hĺbka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 107 kg |
| Plocha na spanie pohovky: | 130 x 270 cm |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka: | 305 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Hĺbka sedadla: | 50 cm, 110 cm |
| Počet miest: | Viacmiestne |
| Šírka sedáku: | 271 cm |
| Výška nožičiek: | 2,5 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.