AKCIA Plastová stolička TREGO s opierkami, zelená II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Plast (polypropylén): Zelená
Rozmery
- Šírka operadla: 42 cm
- Šírka sedadla: 40 cm
- Hĺbka celková: 52 cm
- Výška: 80 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška opierky od zeme: 64 cm
- Celková šírka opierok: 55 cm
- Vnútorná rozteč opierok vpredu: 48 cm
- Vnútorná rozteč opierok vzadu: 47 cm
- Hmotnosť: 4,45 kg
- Nosnosť: 120 kg
Vyhotovenie
- Stohovateľná
- Ľahká konštrukcia
- Moderný vzdušný dizajn
- Plast nie je UV stabilný, stoličky odporúčame chrániť pred slnečným žiarením
- Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Plast |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Skladanie: | Stohovateľné |
| Typ: | Sedacia |
| Umiestnenie: | Interiérové, Vonkajší |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 4,45 kg |
| Šírka: | 42 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 80 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Polohovateľnosť: | Pevné |
| Štýl: | Moderný |
| Vzhľad opierky: | Perforovaná |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.