AKCIA Nástenná polica SHELORA 120x23,5 cm, biela II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- MDF: Biela
Rozmery
- Šírka: 120 cm
- Hĺbka: 23,5 cm
- Výška: 4 cm
- Hmotnosť: 4 kg
Vyhotovenie
- Štýlová dekorácia do každej miestnosti
- Možnosť kreatívneho kombinovania políc
- Montážny materiál nie je súčasťou balenia
S každým starostlivo vybraným doplnkom sa váš domov stáva jedinečným odrazom vašej osobnosti a príbehu. Každý detail, či už je to malá dekorácia s históriou, polica plná obľúbených kníh alebo rastliny prinášajúce nádych prírody, dodáva priestoru charakter a hĺbku. Tým, ako svoj domov postupne zaplňujete osobitými prvkami, vzniká miesto, ktoré je nielen praktické, ale hlavne plné pohody a inšpirácie. Takýto priestor vám pripomína radosti každodenného života, ale tiež vás dokáže upokojiť a dodať energiu. Každý kúsok tu má svoje miesto a zmysel – dohromady tvoria harmóniu, v ktorej sa budete cítiť naozaj ako doma.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Materiál: | MDF |
| Sady: | Kusové |
| Tvar: | Rovný |
| Typ umiestnenia: | Nástenné police |
| Hĺbka: | 23,5 cm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 4 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.