AKCIA Krémový taburet SMART II. akosť LINCOLN 03
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál taburetu
- Zloženie poťahu: 100% Polyester
- Materiál poťahu: Manšester (Velúr)
- Farba poťahu: Krémová - Lincoln 03 (83)
Rozmery taburetu
- Šírka: 90 cm
- Hĺbka: 65 cm
- Výška: 44 cm

Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| Farba: | Krémová |
| Materiál poťahu: | Manšestr |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úložný priestor: | Bez úložného priestoru |
| Hĺbka: | 65 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 44 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.