Posteľ IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, dub artisan/biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Dub artisan / biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 98 cm
- Vnútorná šírka: 90 cm
- Výška čela pri hlave: 65 cm
- Výška čela pri nohách: 43 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nosnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnica
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Biela |
| Cena: | Do 130€ |
| Dekor dreva: | Dub artisan |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Hmotnosť: | 18,1 kg, 33,2 kg, 31,05 kg, 25,35 kg, 23,3 kg, 17,55 kg, 28,95 kg, 12,35 kg, 27,45 kg, 31,1 kg, 15,95 kg, 21,15 kg |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Izby |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 90 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 98 cm |
| Výška čela pri hlave: | 65 cm |
| Výška čela pri nohách: | 43 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.