Posteľ IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, dub sonoma/sivá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Dub sonoma / sivá
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 188 cm
- Vnútorná šírka: 180 cm
- Výška čela pri hlave: 65 cm
- Výška čela pri nohách: 43 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nostnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnice
- 1x stredová lata
- 1x piata stredová noha
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Sivá |
| Cena: | Do 170 € |
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 180 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Spálne |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 180 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 188 cm |
| Výška čela pri hlave: | 65 cm |
| Výška čela pri nohách: | 43 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.