Posteľ IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm, biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 128 cm
- Vnútorná šírka: 120 cm
- Výška čela pri hlave: 65 cm
- Výška čela pri nohách: 43 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nosnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnice
- 1x stredová lať
- 1x piata stredová noha
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba: | Biela |
| Cena: | Do 170 € |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Hmotnosť: | 26 kg, 44 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 31 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 52,95 kg, 33 kg, 51 kg, 49 kg, 37,65 kg |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 120 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Izby |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 120 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 128 cm |
| Výška čela pri hlave: | 65 cm |
| Výška čela pri nohách: | 43 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.